Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Porażka w Piotrkowie Kujawkim

• autor: kowall38, 2011-05-04 13:31

W meczu 20 kolejki Cheko Skórzno podejmowało Zjednoczonych Piotrków Kuj.Mecz stał na wysokim poziomie i nie było widać, że drużyny dzieli 11 pozycji w tabeli !

W meczu 20 kolejki Cheko Skórzno podejmowało Zjednoczonych Piotrków Kuj.Mecz stał na wysokim poziomie i nie było widać, że drużyny dzieli 11 pozycji w tabeli !  Prowadzenie "naszym" mógł dać Heliński lecz nie wykorzystał podania na 5 metrze i strzelił minimalnie obok prawego słupka bramki gospodarzy. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0:0. W drugiej połowie więcej szans mieli gospodarze i w 60 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony wpadła bramka na 1:0. Cheko się nie poddawało i atakowało dalej doskonalej sytuacji w 65 minucie nie wykorzystał napastnik gości Ziółkowski i z 5 metra strzelił prosto w bramkarza, a w 70 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony strzelając głowa trafił w poprzeczkę. To się odbiło na drużynie ze Skórzna i stracili kolejną bramkę. W 88 minucie spotkania Zjednoczeni ruszyli z kontrą, po strzale zawodnika gospodarzy stojący na linii obrońca dostał piłką w rękę i sędzia podyktował "jedenastkę" ale również pokazał Kolibowskiemu czerwona kartkę. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.
Zawodnicy dziękują grupie kibiców , którzy przyjechali dopingować drużynę ze Skórzna.